دلبرِ قشقايي دلبرِ قشقايي .

دلبرِ قشقايي

خدمات نظافت منزل با «خدمت از ما

خدمات نظافت منزل با «خدمت از ما»

خدمات نظافت منزل موارد متعددي را شامل مي‌شود؛ از نظافت منزل و وسايل آن گرفته تا نظافت راه‌پله و شستشوي نما. پيش‌تر پيدا كردن بهترين‌هاي نظافت منزل چالشي وقت‌گير محسوب مي‌شد، اما با كمك بازار آنلاين «خدمت از ما» ديگر اينگونه نيست. علاوه بر دريافت خدمات بهترين متخصصان قاليشويي، نظافت راه‌پله، سمپاشي منازل و مبل شويي «خدمت از ما»، شما مي‌توانيد هزينه اين خدمات را نيز از چند متخصص به رايگان استعلام كنيد. در اين مطلب قصد داريم تعدادي از محبوب‌ترين خدمات دسته نظافت منزل يعني قاليشويي، نظافت راه‌پله، سمپاشي منازل و مبل شويي «خدمت از ما» را بررسي كنيم.

 

7kd4_a8.jpg

 

مبل شويي «خدمت از ما»

مبل‌ها بخش مهمي از منزل ما و دكوراسيون آن را تشكيل مي‌دهند. به علت استفاده زياد، امكان كثيف شدن آنها بسيار زياد است. درصورتي‌كه آلودگي روي مبل به‌گونه‌اي باشد كه با دستگاه‌هاي خشكشويي پاك نشود، به‌ويژه زماني كه رنگ مبل روشن است، شما به خدمات مبل شويي «خدمت از ما» نياز خواهيد داشت. مبل شويي خدمت از ما به معني شستشوي مبلمان با آب است. برخي از مشخصات مبل شويي «خدمت از ما» عبارت‌اند از:

  • داشتن اطلاعات كافي در مورد انواع مبل
  • كنترل درجه حرارت فوم شستشو و غلظت آن
  • استفاده از شوينده‌هاي مناسب براي شستشوي مبلمان
  • نظافت محل پس از اتمام كار مبل شويي «خدمت از ما»

با استفاده از خدمات مبل شويي «خدمت از ما»، كار شستشوي مبلمان شما با بهترين موارد و به‌صورت اصولي انجام خواهد شد تا علاوه بر ضدعفوني، آسيبي به آن نيز نرسد. همچنين، از آنجا كه «خدمت از ما» شهرهاي مختلف كشور را پوشش مي‌دهد، شما مي‌توانيد با خيال راحت از خدمات مبل شويي در منزل كرج، مبل شويي در منزل تهران، مبل شويي در منزل شيراز، مبل شويي در منزل تهران، مبل شويي در منزل اصفهان و... استفاده كنيد. مبل شويي «خدمت از ما» براي شستشوي انواع مبلمان چرم، پارچه‌اي، فوم و حتي سرويس‌هاي نهارخوري مناسب است.

 

 

قاليشويي

علاوه بر مبل شويي «خدمت از ما»، قاليشويي يكي ديگر از خدماتيست محبوب براي نظافت اساسي منزل است. استفاده از خدمات قاليشويي براي اكثر افراد كه آپارتمان‌نشين هستند، يك گزينه بسيار مناسب است. همچنين، گاهي به دليل ارزشمند بودن يك فرش حتما بايد كار شستن آن را به يك قاليشويي خوش‌نام سپرد. خدمات قاليشويي به طور كلي شامل شستشو، غبارروبي و لكه‌گيري مي‌شود. در ادامه روش‌هاي قاليشويي را معرفي مي‌كنيم:

1. قاليشويي سنتي

اين روش قاليشويي همان روند آويزان كردن فرش، زدن آن براي غبارروبي، پهن كردن فرش روي زمين، خيس كردن آن، پاشيدن مواد شوينده، شستن با فرچه و نهايتا پهن كردن براي خشك شدن است. بعضي شركت‌ها از اين روش براي قاليشويي استفاده كرده و فقط در مرحله نهايي از ديگ خشك‌كن استفاده مي‌كنند.

2. قاليشويي نيمه اتوماتيك

در اين روش قاليشويي از نيروي انساني در كنار وسايل اتوماتيك كمك گرفته مي‌شود. افراد به كمك ابزار برقي مانند فرچه و شلاق زن جهت آب‌گيري فرش، قاليشويي را انجام مي‌دهد. در واقع يك نيروي انساني در كنار وسايل برقي كار قاليشويي كرج و يا شهرهاي ديگر را انجام مي‌دهد.

3. قاليشويي اتوماتيك

در قاليشويي اتوماتيك كه به قاليشويي مكانيزه هم معروف است، تمام مراحل شستشوي فرش توسط ماشين انجام شده، و نيروي انساني تنها در قسمت جابه‌جايي فعاليت مي‌كند. در قاليشويي اتوماتيك كه به دو روش صفحه‌اي و ديسكي انجام مي‌شود، فرش شسته شده و سپس در خشك‌كن خشك مي‌شود.

 

 

نظافت راه‌پله

علاوه بر مبل شويي «خدمت از ما» و قاليشويي كه به فضاي داخلي منزل مربوط مي‌شوند، فضاي خارجي خانه را نيز نبايد فراموش كرد. اولين جايي كه به محض ورود به ساختمان ديده مي‌شود، مشاعات و راه پله‎هاست. همچنين، از آنجا ‌كه راه‌پله همواره محل رفت‌وآمد هست، نظافت راه‌پله اهميت بالايي دارد. نظافت راه‌پله در آپارتمان‌هاي مسكوني و ادارات شامل خدمات زير مي‌شود:

  • نظافت پله‌ها، راهروها و پاگردها
  • پاك كردن قرنيزها و نرده‌ها
  • نظافت ديواره‌هاي راه‌پله
  • پاك كردن شيشه‌ها از داخل
  • شستشوي درب و كابين آسانسور
  • شستن درب ورودي و محوطه ورودي ساختمان

اگر ساكن تهران هستيد، هزينه نظافت راه‌پله مركز تهران، نظافت راه‌پله غرب تهران، نظافت راه‌پله شرق تهران و مناطق ديگر بسيار مناسب است. نظافت راه‌پله در مشهد و ساير شهرهاي تحت پوشش نيز به همين صورت است. قيمت نظافت راه‌پله با توجه ساعت كار، تعداد طبقات و همچنين تعداد طبقات پاركينگ مشخص مي‌شود.

«خدمت از ما» خدمات نظافت راه‌پله و مشاعات براي ساختمان‌هاي اداري، مسكوني و... توسط نظافتچي‌هاي مورداعتماد ارائه مي‌دهد. با مطالعه نظرات مشتريان قبلي در نظافت راه‌پله نيز ديگر نيازي به جستجو براي يافتن نيروهاي كاري و وظيفه‌شناس نيست. درخواست خود را ثبت كنيد، پيشنهاد قيمت بگيريد و از ميان برترين شركت‌ها متعهدترين نيروي نظافت راه‌پله را انتخاب كنيد.

 

سمپاشي منازل

سمپاشي منازل در چك‌ليست كارهاي مربوط به نظافت منزل معمولا در صدر قرار مي‌گيرد. همان‌طور كه مي‌دانيد، سمپاشي منازل براي ريشه كني ساس، سوسك و ساير حشرات موذي انجام مي‌شود. نكته مهم در روش سمپاشي منازل، انجام آن به گونه‌ايست كه براي ساكنان منزل كوچكترين ضرري نداشته باشد. به همين دليل، رعايت اصول سمپاشي منازل در انجام اينكار بسيار مهم است.

اگر به موقع براي سمپاشي منازل دست به كار نشويد، ممكن است اين حشرات مشكلاتي در سلامت ساكنان ايجاد كنند. براي مثال، سوسك‌ها به دليل اينكه مي‌توانند در مكان‌هاي از جمله مانند حمام، انبارها و محل‌هاي پخت و پز حضور ساكن شوند (با توجه به اينكه با مكان‌هاي آلوده‌اي مانند فاضلاب در تماس هستند) به سادگي مي‌توانند منتقل‌كننده بيماري به ساكنان يك خانه باشند. قيمت سمپاشي منازل در اصفهان و ساير شهرها به متراژ محل، نوع افت و نوع سمي به كار برده شده است بستگي دارد.

 

سخن پاياني

اين روزها با شيوع ويروس كرونا دغدغه نظافت منزل و سفارشاتي مانند قاليشويي، نظافت راه‌پله، سمپاشي منازل و مبل شويي «خدمت از ما» نسبت به گذشته چند برابر شده است. شما مي‌توانيد در بازار آنلاين «خدمت از ما» متخصصان قاليشويي، نظافت راه‌پله، سمپاشي منازل و مبل شويي را پيدا كنيد. علاوه بر اين، مي‌توانيد قيمت خدمات را پيش از نهايي كردن درخواست از آنها استعلام كنيد. «خدمت از ما» همچنين به شما اين امكان را مي‌دهد تا علاوه بر مشاهده اطلاعات متخصصان قاليشويي، نظافت راه‌پله، سمپاشي منازل و مبل شويي، نظرات مشتريان قبلي آنها را بررسي كنيد، تا بتوانيد بهترين فرد را براي نظافت منزل‌تان انتخاب كنيد.

 

منبع: https://q.utoronto.ca/eportfolios/3330/Home_cleaning_services_with


برچسب: خدمات نظافت منزل با «خدمت از ما،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۳۰:۱۴ توسط:صمن موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :